Termální lázně Bešeňová

Areál termálních lázní Bešeňová

Lázně Bešeňová se svými termálními lázněmi s léčivou geotermální vodou a komplexními, doprovodnými službami - sauny, masáže, kongresové služby, restaurace - leží 12 km od Ružomberku směrem na Liptovský Mikuláš v obci Bešeňová. Zde je pro Vás připraveno výborné ubytování v hotelových komplexech LUKA, GIGA a Termal - všechny hotelové pokoje, apartmány nebo studia jsou nadstandartně vybavené, samozřejmostí je internet a parkování zdarma.

 • venkovní termální bazény
 • krytý komplex s bazény s vyhřívanou, čirou vodou a toboganem, dětský bazén s klouzačkami
 • adrenalinová zona
 • novinky léta 2014
 • Vitální svět s několika druhy saun
 • Relax centrum s masážemi
 • v letním období jsou otevřeny další venkovní bazény s vyhřívanou čirou vodou a tobogany - 5 venkovních nerezových bazénů s vyhřívanou čirou vodou - plavecký 25 m bazén, divoká řeka, tobogány s dopadovým bazénem, relaxační bazén s atrakcemi
 • restaurace a rychlá občerstvení
 • kongresové centrum

Upozorňujeme návštěvníky termálních lázní Bešeňová, že v mimosezonu mohou být některé bazény nebo tobogány mimo provoz.

Bešeňová jsou známé a velmi navštěvované termální lázně pro svou geotermální vodu s léčivými účinky, která má blahodárné účinky na lidský organismus, zejména na pohybové ústrojí, urologické a ženské nemoci, kožní problémy. Geotermální voda vyvěrá z hloubky 1987 m a má teplotu 60,5 °C. Termální komplex se skládá celkem ze 13 bazénů, z toho 7 je celoročních s teplotou vody 24-39 °C. Geotermální voda je v 8 bazénech, v ostatních je ohřívaná, čirá voda. Je zde 25 m plavecký bazén , bazény s tobogány, dětský bazén s atrakcemi, prolézačky pro děti, divoká řeka. Podobně moderní lázně najdete v maďarském Sárváru - je zde spojení bazénů s 2 druhy geotermální vody a velmi dobrého ubytování v hotelu Park Inn Sárvár.

Adrenalinová zóna v aquaparku Bešeňová

V nově vybudované adrenalinové zoně v Bešeňové najdete:

 • 30m vysokou obří tobogánovou věž se 6 tobogány o celkové délce 1km
 • dětský bazén se skluzavkami
 • bazén s umělým vlnobitím

Tento nový komplex má celoroční provoz. Tímto rozšířením zábavy a relaxace po dobu celého roku se lázně Bešeňová staly ideálním místem ke strávení rodinné dovolené s dětmi.

Novinky léta 2014

 • 220 m dlouhá divoká řeka Raft River s nafukovacími rafty
 • potápění v potopeném vraku v Diving centru (za poplatek)
 • bazén Fun Bubble Pool s 2 bublinami, kde pomocí lan a úchytů můžete zdolat nástrahy vodního živlu

Nabídka dalších služeb

K relaxaci, pohlazení těla a duše je v termálních lázních Bešeňová k dispozici Vitální svět - wellness centrum. Zde je pro Vás připravená finská sauna, římská koupel, různé druhy inhalace, whirpool, hydromasážní sprcha, tepidárium.

Pro uvolnění těla je zde Relax centrum s několika druhy masáží – klasická masáž, masáž reflexní a medová, sportovní, lymfodrenážní masáž, terapie lávovými kameny, rašelinové zábaly, světelná terapie, solárium, fitness.

Najdete zde několik restaurací a rychlých občerstvení, v nově postaveném apartmánovém komplexu Luka*** je Cafe bar. Nabídka jídel je velmi široká a to od klasické kuchyně, až po netradiční gruzínskou kuchyni.

Věříme, že bohatá nabídka služeb Vás plně uspokojí. Jsme přesvědčeni, že Vám umožní strávit pohodovou dovolenou a to v samotném areálu lázní Bešeňová nebo v jeho okolí plném nádherné přírody, historických a lidových památek.

015016021wel-001023wel-002wel-007P3150037P3150043P3150046P3150059P3150060P3150072P3150077IMG_5996IMG_5999IMG_6007IMG_6008IMG_6009IMG_6011IMG_6012IMG_6013IMG_6015IMG_6016IMG_6017


Akční nabídkyGrandhotel
Lázně SárvárBešeňová Thermal park
HB TourAquapark Tatralandia
Aquapark Ramada Budapešť
Bešeňová Thermal Park
Polski

Nezávazný rezervační formulář:* hvězdičkou a tučně jsou zvýrazněné povinné údaje.

Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.